+48 795 520 177 fundacjaluce@gmail.com

Bielska Liga Unihokeja

W LUCE Arena odbyły się cztery edycje Bielskiej Ligi Unihokeja.

Rozgrywki:

  • niedziela – 19:00-22:00

Dlaczego dołączyć?

  • zdrowa rywalizacja
  • rozgrywki w centrum Bielska-Białej
  • niezapomniane emocje

Do 4. edycji BALU zgłosiło się 5 drużyn:

  1. LUCE Bielsko-Biała
  2. Saint Sinners Oświęcim
  3. Miners Tychy
  4. LUCE Bielsko-Biała II
  5. Old Boy

Faza Play off: 17.06.17 r

 

Ćwierćfinał:

  • 16:00 Old Boy – LUCE Bielsko-Biała II
  • 17:00 Saint Sinners Oświęcim – LUCE Bielsko-Biała I

Mecz o 3. miejsce:

  • 18:15

Finał:

  • 19:15

Podsumowanie ligi i wręczenie nagród:

  • 20:30

» Wydarzenie «

Terminarz:

  • 26.03.17 r.
    • 19:00­ Saint Sinners Oświęcim – Miners Tychy 3:5
    • 20:00­ LUCE Bielsko-Biała – LUCE Bielsko-Biała II 5:3
  • 9.04.17 r.
    • 19:00 Saint Sinners Oświęcim – Old Boy 3:10
    • 20:00­ LUCE Bielsko-Biała – Old Boy 3:10
    • 21:00 Miners Tychy – LUCE Bielsko-Biała II 5:4
  • 23.04.17 r.
    • 19:00 Old Boy – Miners Tychy 10:6
    • 20:00­­ LUCE Bielsko-Biała – Saint Sinners Oświęcim 4:6
    • 21:00 LUCE Bielsko-Biała II – Saint Sinners Oświęcim 4:3 (K)
  • 07.05.17 r.
    • 19:00 Miners Tychy – Saint Sinners Oświęcim 4:5 (K)
    • 20:00 Old Boy – LUCE Bielsko-Biała 6:4
    • 21:00 LUCE Bielsko-Biała II – Miners Tychy 5:7
  • 21.05.17 r.
    • 19:00 Miners Tychy – Old Boy 3:5
    • 20:00 LUCE Bielsko-Biała II – LUCE Bielsko-Biała 3:4
    • 21:00  Saint Sinners Oświęcim – LUCE Bielsko-Biała II 5:4
  • 28.05.17 r.
    • 19:00 LUCE Bielsko-Biała II – Old Boy 7:3
    • 20:00­ LUCE Bielsko-Biała – Miners Tychy 3:14
    • 21:00 Saint Sinners Oświęcim – LUCE Bielsko-Biała 7:2
  • 4.06.17 r.
    • 19:00 Old Boy – Saint Sinners Oświęcim
    • 20:00 Miners Tychy – LUCE Bielsko-Biała
    • 21:00 Old Boy – LUCE Bielsko-Biała II

Aktualności:

Finały Bielskiej Ligi Unihokeja – podsumowanie

W sobotę, 17. czerwca w LUCE Arena rozegrane zostały finały Bielskiej Ligi Unihokeja.

Przypomnijmy tabelę po rundzie zasadniczej:
1. Old Boys
2. Saint Sinners Oświęcim
3. LUCE Bielsko-Biała
4. LUCE Bielsko-Biała II
*Drużyna Miners Tychy została zdyskwalifikowana decyzją Organizatora BLU za zachowanie po ostatnim meczu – zwłaszcza w wirtualnej przestrzeni publicznej.

Mecze zostały rozegrane według harmonogramu:
-16:00 Old Boys – LUCE Bielsko-Biała II
-17:00 Saint Sinners Oświęcim – LUCE Bielsko-Biała I
-18:15 Mecz o 3. miejsce
-19:15 mecz o 1. miejsce.

 

Faza Play off :

Pierwszy mecz pomiędzy drużynami Old Boy a LUCE BIELSKO-BIAŁA II zakończył się wynikiem 15:1 dla drużyny OLD BOY.
Dzięki temu zwycięskiemu meczowi drużyna Old Boy zagrała o pierwsze miejsce.
Najlepszym zawodnikiem meczu w drużynie z Bielska został Szymon Jankowski, a w drużynie Old Boy Igor Sarna.

 

 

 

Drugi mecz pomiędzy Saint Sinners Oświęcim a LUCE BIELSKO-BIAŁA zakończył się zwycięsko dla drużyny LUCE BIELSKO-BIAŁA wynikiem 6:4 po rzutach karnych.
Najlepszym zawodnikiem meczu został Jarosław Płatacz w drużynie z Oświęcimia, a Dariusz Gaweł w drużynie z Bielska.

 

 

Finały

Mecz o 3. Miejsce rozegrany został pomiędzy Saint Sinners Oświęcim a LUCE BIELSKO-BIAŁA II, zakończył się wynikiem 23:0 dla Świętych.
Najlepszym zawodnikiem w drużynie z Bielska została Julia Gałczyńska, a w drużynie z Oświęcimia Tymon Boryń.

 

 

 

Mecz o pierwsze miejsce rozegrał się pomiędzy Old Boy’ami a LUCE BIELSKO-BIAŁA.
Zakończył się wynikiem 3-11 dla drużyny Old Boy.

 

 

Najlepszym strzelcem ligi został Wojciech Stachura, najlepszym podającym Damian Czarnecki a najlepszym bramkarzem Grzegorz Bucki.

Pierwsze miejsce w lidze zajęła drużyna Old Boy, drugie LUCE Bielsko-Biała, trzecie Saint Sinners Oświęcim a czwarte LUCE Bielsko-Biała II.

Finały Bielskiej Ligi Unihokeja

W sobotę 17. czerwca w LUCE Arena zostaną rozegrane finały Bielskiej Ligi Unihokeja.

 

 

Tabela po rundzie zasadniczej:
1. Old Boys
2. Saint Sinners Oświęcim
3. LUCE Bielsko-Biała
4. LUCE Bielsko-Biała II

Drużyna Miners Tychy została zdyskwalifikowana decyzją Organizatora BLU za zachowanie po ostatnim meczu – zwłaszcza w wirtualnej przestrzeni publicznej.

Harmonogram sobotnich meczy:
-16:00 Old Boys – LUCE Bielsko-Biała II
-17:00 Saint Sinners Oświęcim – LUCE Bielsko-Biała I
-18:15 Mecz o 3. miejsce
-19:15 mecz o 1. miejsce.

Zachęcamy wszystkich do kibicowania, wstęp jest darmowy!
A po finałach zapraszamy na rolkotekę 20:30-22:00.

4. kolejka BLU – podsumowanie

W niedzielę 28.05 w LUCE Arena, odbyła się zaległa 4. kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja.

Rozegrane zostały 3 spotkania:
-LUCE Bielsko-Biała II – OLD BOY 7:3,
-LUCE Bielsko-Biała – Miners Tychy 3:14,
-Saint Sinners Oświęcim- LUCE Bielsko-Biała 7:2.

 

 

4. kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja – zapowiedź

Już w najbliższą niedzielę 28.05.2017 w LUCE Arena zostanie rozegrana zaległa 4. kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja!

Mecze zostaną rozegrane według podanego harmonogramu:

  • 19:00 LUCE Bielsko-Biała II – Old Boy
  • 20:00­ LUCE Bielsko-Biała – Miners Tychy
  • 21:00 Saint Sinners Oświęcim – LUCE Bielsko-Biała

Transmisję na żywo z poszczególnych meczy możecie obejrzeć na naszym facebookowym kanale: https://www.facebook.com/UnihocBB/

A jeśli chcecie zobaczyć jak drużyny walczą o zwycięskie punkty na żywo zapraszamy do LUCE Arena – wstęp darmowy!

Bielska Liga Unihokeja – podsumowanie 6. kolejki

Dnia 21.05, w LUCE Arena, odbyła się 6 kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja.

Przedstawiamy wyniki poszczególnych meczów.

Miners Tychy- Old Boy 3:5
MVP tego spotkania, w drużynie Miners Tychy został Dominik Moskalewicz, a w drużynie Old Boy- Marcin Barciak.
LUCE Bielsko-Biała II – LUCE Bielsko-Biała 3:4
Najlepsi zawodnicy meczu: Jan Krzyżek (LUCE Bielsko-Biała II) oraz bramkarz LUCE Bielsko-Biała – Dariusz Gaweł.


Saint Sinners Oświęcim- LUCE Bielsko Biała II 5:4
MVP tego pojedynku to w drużynie Saint Sinners: Strzelecka Joanna. W II ekipie z Bielska, wyróżniona została Renata Zyzańska.

 

Piąta kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja – podsumowanie

W niedzielę 7.05, rozegrana została 5 kolejka BLU.

Pierwszy mecz, pomiędzy Miners Tychy a Saint Sinners Oświęcim, w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 4:4. W serii rzutów karnych lepsi okazali się Oświęcimianie 1:2.

 

W drugim spotkaniu, zmierzyły się ekipy Old Boy i LUCE Bielsko-Biała. Po ostatnim gwizdku sędziego, wynik 6-4 dla Old Boy.

 

W meczu kończącym 5 kolejkę, między LUCE Bielsko-Biała II i Miners Tychy, po „przespanej” przez Bielszczan pierwszej połowie, na tablicy wyników 5-7.

 

Wszystkim drużynom gratulujemy wyniku i dziękujemy za wspólną grę.  🙂

 

Trzecia kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja – podsumowanie

W niedzielę 23. kwietnia w LUCE Arena rozegrana została 3. kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja.
Tego wieczoru mieliśmy okazję zobaczyć 3 mecze, w których zagrały wszystkie drużyny biorące udział w lidze.

Pierwszy mecz 3. Kolejki BLU pomiędzy drużynami Miners Tychy a Old Boy zakończył się wynikiem 6:10.
Najlepszym zawodnikiem meczu w drużynie Miners Tychy został Krzysztof Piechociński a w drużynie Old Boy Wojciech Stachura.

 

Drugi mecz pomiędzy drużynami Saint Sinners Oświęcim a LUCE Bielsko-Biała zakończył się wynikiem 6:4.
Najlepszą zawodniczką w drużynie z Bielska została Iwona Gaweł a w drużynie Saint Sinners Oświęcim Paweł Śreniawski.

 

Trzeci mecz 3. Kolejki BLU zakończył się zwycięstwem drużyny z Bielska-Białej nad drużyną z Oświęcimia po karnych.
Zawodnikiem meczu w drużynie z Bielska został Łukasz Sowa, a w drużynie z Oświęcimia Tomasz Jędrysik.

 

Tabela po 3. kolejce Bielskiej Ligi Unihokeja

2. kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja – podsumowanie

Wczoraj w Luce Arena rozegrana została 2. kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja.

Na boisku mogliśmy zobaczyć 3 mecze, które zakończyły się wynikami:
-19:00 Saint Sinners Oświęcim – Old Boy 3-10,
-20:00­ LUCE Bielsko-Biała – Old Boy 3-10,
-21:00 Miners Tychy – LUCE Bielsko-Biała II 5-4.

Walkę o 3 punkty stoczyła każda drużyna.
Zawodnicy walczyli z całych sił, aby zdobyć zwycięskie 3 punkty.

Najlepszymi zawodnikami meczu okazali się:
W pierwszym meczu, w drużynie Saint Sinners Oświęcim: Paweł Żmuda, a w drużynie Old Boy bramkarz: Grzegorz Bucki.
W drugim meczu dla drużyny LUCE Bielsko-Biała najlepszym okazał się bramkarz Daro Gaweł, a dla drużyny Old Boy Seweryn Krompiec.
W trzecim meczu w drużynie Miners Tychy najlepszy zawodnik to Jacek Jakubiec, a w drużynie LUCE Bielsko-Biała II Damian Czarnecki.

Gratulujemy wszystkim drużynom i zawodnikom!

Inauguracja Bielskiej Ligi Unihokeja

W ubiegłą niedzielę na LUCE Arena miało miejsce rozpoczęcie Bielskiej Ligi Unihokeja.

W pierwszym meczu mogliśmy podziwiać starcie drużyn Saint Sinners Oświęcim oraz Miners Tychy.
Święci musieli ulec wyższości drużyny z Tychów, i oddać ten mecz porażką 3:5.

W drugim meczu na boisku swoje kije skrzyżowały dwie drużyny z Bielska: LUCE Bielsko-Biała i LUCE Bielsko-Biała II.
Dokładnie tak jak w pierwszym meczu, starcie skończyło się wynikiem 5:3 dla pierwszej drużyny z Bielska.

 

Tabela po 1. kolejce #BLU

Druga kolejka Bielskiej Ligi Unihokeja rozegrana zostanie 9.04.2017r.
Terminarz na nadchodzące spotkanie:

  • 19:00 Saint Sinners Oświęcim – Old Boy
  • 20:00­ LUCE Bielsko-Biała – Old Boy
  • 21:00 Miners Tychy – LUCE Bielsko-Biała II

Rusza 4. edycja Bielskiej Ligi Unihokeja

W nadchodzącą niedzielę w Luce Arena rozegrane zostaną dwa mecze inaugurujące Bielską Ligę Unihokeja odbywającą się u nas już po raz 4.

W pierwszym meczu zobaczycie starcie zespołów Saint Sinners Oświęcim i Miners Tychy.
Kto zdobędzie pierwszą bramkę? A która z tych drużyn wygra mecz?
Zapraszamy w niedzielę, gramy o 19:00!

 

W drugim meczu przeciwko sobie zagrają dwie drużyny z Bielska, LUCE Bielsko-Biała oraz LUCE Bielsko-Biała II.
Która drużyna zdobędzie 3 punkty? A może przewidujecie remis i karne?
Tego dowiemy się podczas niedzielnego meczu, który rozpocznie się o godzinie 20:00.
Zachęcamy i zapraszamy wszystkich do kibicowania!