+48 795 520 177 fundacjaluce@gmail.com

LUCE Team

Wojciech Mendakiewicz

W LUCE Arena trenuje:

  • Jazdę na rolkach
  • Hokej na rolkach
  • Unihokej
  • Hokej na lodzie

Instruktor hokeja na lodzie, absolwent AWF w Krakowie. Od najmłodszych lat związany z łyżwami i rolkami, były zawodnik klubu hokejowego Unia Oświęcim. Mistrz Polski juniorów starszych w hokeju na lodzie. Podczas studiów w Krakowie był drugim trenerem kobiecej drużyny hokeja na lodzie, dzięki czemu zdobył również doświadczenie w szkoleniu dorosłych.

trener Wojciech Mendakiewicz

 

Całe moje życie związane jest ze sportem. Połączenie mojej największej pasji z pracą zawodową, to tak jakbym nigdy nie był w pracy.
Najbardziej cieszy mnie praca z dziećmi, kiedy po zajęciach widzę uśmiech na ich twarzach. Do zobaczenia na treningu w LUCE Arena

» Umów się na lekcję indywidualną «

Patryk Nikolarz

W LUCE Arena trenuje:

  • Jazdę na rolkach
  • Freeskate

Instruktor Jazdy na Rolkach oraz Freeskate. Choć ma tylko 18 lat, to już od 7 lat ma do czynienia z tym sportem. Od 3 lat specjalizuje się w jeździe Aggressive i Freeskate. Ma świetne podejście zarówno do dzieci, jak i dorosłych. W LUCE Arena prowadzi swoje autorskie Warsztaty Freeskate w każdy piątek o 18:00.

 

Odkąd pierwszy raz założyłem rolki na nogi, zawładnęły one moim życiem. Każdą wolną chwilę poświęcam na doskonalenie się, jako sportowiec jak i jako instruktor. U moich kursantów zawsze staram się zaszczepić tą „zajawkę”, która motywuje ich do wykonywania coraz trudniejszych elementów, która sprawia że zawsze chce się więcej.

 

» Umów się na lekcję indywidualną «