+48 795 520 177 fundacjaluce@gmail.com

Turniej Dzikich Drużyn w Unihokeja

18 marca na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 37 w Bielsku-Białej przy ulicy Doliny Miętusiej 5, odbędzie się charytatywny turniej unihokeja, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Dennisa Silnickiego.

6 stycznia został on potrącony przez samochód, którego kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Dennis aktualnie przebywa w szpitalu, a stan jego zdrowia jest bardzo zły. W najbliższej przyszłości zostanie on przeniesiony do specjalistycznego ośrodka, w którym poddawany będzie odpowiednim zabiegom. Pobyt w takim miejscu jest jednak bardzo kosztowny.

Zapraszamy zatem do udziału w wydarzeniu, gdyż jest to sposób, by dołożyć swoją małą „cegiełkę” w odbudowywaniu zdrowia Dennisa! Podczas turnieju odbędzie się wiele  atrakcji, o których informować będziemy na bieżąco.

W każdej drużynie zgłoszonej do turnieju znajdować się może nieograniczona liczba zawodników. Drużyna do meczu wystawić będzie musiała 6 zawodników (5 w polu + bramkarz) , a liczba możliwych do dokonania zmian będzie nieograniczona. By uczestniczyć w turnieju, należy złożyć „wpisowe” w wywokości 500 złotych (za całą drużynę). Zgłoszeń dokonywać można do 5 marca.

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1809208159371704/, gdyż zwiększa to zasięg akcji!

Pomagać Dennisowi można również poprzez wpłaty bezpośrednie – https://pomagam.pl/dennis oraz poprzez przekazanie 1% podatku – http://oi68.tinypic.com/2efmdjn.jpg

„Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy dopóki się nie wyczerpią” – Denis Waitley.

#pomóżobudzićDennisa
#turniejcharytatywny
#18marca